Yhteystiedot

Hallitus

Kaija Viitala, pj.

puh. 050 597 8306

kaija.viitala@luukku.com

Pirjo Järvinen, varapj.

puh. 044 724 8362

pirjo.jarvinen@evl.fi

Aino Fabrin, siht.

puh. 050 576 2552

aino.fabrin@hronsy.fi

Arja Viitasaari, rahastonhoitaja

puh. 045 238 0620

arja.viitasaari@wippies.fi

Eija Mäkipää, jäsen

puh. 050 577 1830

eija.makipaa@hronsy.fi

Pertti Kiukainen, jäsen

puh. 050 524 2462

pertti.kiukainen@gospelriders.fi

Pia Toola, jäsen

puh. 050 584 2562

toola@elisanet.fi

Sirkka Timonen, varajäsen

puh. 040 505 4021

sirkkafinn2@hotmail.com

Seija Kallio, varajäsen

puh. 040 578 1790

seija.kallio@hameenkyro.fi

Verkonkutojien kunta -hanke


Hankepäällikkö

Eija Mäkipää

puh. 050 577 1830

eija.makipaa@hronsy.fi

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

Aino Fabrin

puh. 050 576 2552

aino.fabrin@hronsy.fi

Voit ottaa yhteyttä ja antaa meille palautetta myös alla olevalla lomakkeella!